Pontsakas klassikaline waldorfnukk Simonale

Suvisel maal

Paljapäki on parem
astuda rohu pääl.
Rohi kahiseb tasa.
Tal on sõbralik hääl.

Rohu sisse võid heita
selili mõnusalt.
Kaeda pilvede rändu
hästi sügavalt alt.

Rohi tuttavalt lõhnab.
Päkkasid silitab.
Mesipuu sumiseb tasa.
Lehelind vilistab.

/Jaanus Tamm/

Simona nukk oli üks neist õnnetutest, kelle valmimine sattus aasta alguse madalseisu aega, seega pidi ta oma lõplikku munast koorumist ootama ülima kannatlikkusega. Lõpp on siiski õnnelik sel lool 🙂 Ilus suvi on käes, Simonal kätte jõudnud teine sünnipäev ning nukk on valmis Simonaga kohtuma!

Ilmselgelt oli täielik lotovõit leida Simona nuku kleidi jaoks ülinunnust roosast täpilisest kangast rõivaese kohalikust pisikesest taaskasutustoast, kuhu põikame sisse mõnikord harva eelkõige selleks, et me 2-aastane saaks seal mõnuleda kontsakingade kasti ees ja kõiki kingi järgemööda jalga proovida 😀 Õnneks oli tegemist sedavõrd suure lastekleidiga, et sellest saab ilmselt veel ühe nukukleidi ja jääb veel ruudukesi ülegi nuku lapitekkidele.

Pontsaka kehaehitusega 44cm pikkune klassikaline waldorfnukk on valmistatud üleni looduslikest materjalidest: nukk on õmmeldud sertifitseeritud orgaanilisest nukutrikotaažist, täidetud puhta lambavillaga, juuksed on eesti maavillasest lõngast, mis  värvitud musta tee ja äädikaga ning waldorfnukule iseloomulik nägu tikitud loodusvärvidega värvitud peenvillaste lõngadega.

Loe Loonalapse waldorfnukkude kohta lisa SIIT ning oma nuku tellimiseks kirjuta palun loonalaps@loonalaps.ee

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga