Nukuriied waldorfnukule – loodussõbralikult

Olen märganud mõnikord käsitöö müügikuulutuste juures märget “ainult uued materjalid”. See peaks justkui kvaliteeti näitama vist. Mina teatan aga uhkusega, et nukuriided valmistan alati taaskasutusmaterjalidest. Kõik vanad materjalid! Hoian alati silmad lahti uueks kasutuseks sobilikke materjalide leidmiseks, et minu loodu koormaks võimalikult vähe ökosüsteeme. Olen tänulik koostööle Uuskasutuskeskusega. Juurdelõikusjääkide kasutamise osas olen saanud kokkuleppele mõne õmbleja ja väiksema rõivatootjaga (aitäh GreenEst!). Lisaks teavad sõbrad-tuttavad juba mu taaskasutus-eelistusi ja lahkesti pakuvad, kui midagi sobilikku üle jääb. 

Nii võingi uhkusega teatada, et kõik selle postituse nukuriided, mis viimase paari kuu jooksul olen saatnud erinevatele vahvatele waldorfnukkudele, on õmmeldud uuskasutuse põhimõttel materjalidest, mis olen sisuliselt prügiahelast välja tõmmanud. Prügi aardeks! 🙂

Siit leiad veel väärtustava taaskasutuse põhimõttel valminud nukuriideid Loonalapse waldorfnukkudele (mõned neist ootavad veel kandjat 😉 ): 27cm pikkustele pehmudele, 35cm pikkustele nukkudele, 44cm pikkustele nukkudele.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga